Hotline Service denně od 9.00 - 17.00 hod.

Česká republiky: 228-888400
ze zahraničí: 00420-228-888400

Otázky k cenám, vedlejším nákladům a místním poplatkům

Otázka: Jsou ceny na internetu správné?
Odpověď: Ano, ceny na internetu zobrazují nájemné, platné k okamžiku vyhledávání, eventuálně přepočetné směnným kurzem, platným v den zobrazení. Mějte prosím na paměti, že mnozí pronajímatelé uvádějí své ceny v národních měnách a tyto mohou vzhledem ke kurzu kolísat. Pokud se rozhodnete rezervovat, pak je tato cena závazná.
Otázka: Jsou uvedené ceny za osobu nebo za týden?
Odpověď: Na cenu pronájmu se vztahuje v zásadě toto: u rekreačních domů, prázdninových bytů, mobilních domů a stanů za objekt. U hotelů za osobu. Rovněž se zobrazuje platnost samostatně zobrazených vedlejších nákladů.
Otázka: Existují slevy a výhodné nabídky?
Odpověď: Téměř všichni pronajímatelé skoro denně aktualizují své ceny v závislosti na nabídce a poptávce. Cena, která se Vám zobrazí, zahrnuje všechny změny a je závaznou konečnou cenou, pokud si nezarezervujete žádné dodatečné služby.
Otázka: Jaké vedlejší náklady se ještě k ceně připočítávají?
Odpověď: Cena pronájmu zobrazuje všechny náklady, které jste potvrdili. Neexistují žádné skryté náklady. Jedinou výjimkou může být státní poplatek z cestovního ruchu (tzv. místní poplatek), kterou určuje příslušná obec nebo země a může se kdykoli změnit.
Otázka: Musí se skládat kauce?
Odpověď: V zásadě ano. Obvykle je to 150 EUR za objekt. Přesné informace o výši naleznete v popisu objektu. Kauce musí být složena v hotovosti na místě při předání klíčů. Po řádném vrácení pronajatého objektu a klíčů bude kauce vrácena na místě pronajímatelem. Jak ukazují zkušenosti, někteří pronajímatelé přitom kauci zúčtují s předem dohodnutými náklady na spotřebu. Předání kauce na místě je pro pronajímatele povinné. To lze sjednat pouze přímo s pronajímatelem.
Otázka: Kdo provádí závěrečný úklid?
Odpověď: To se liší objekt od objektu. Ve většině případů lze závěrečný úklid objednat na místě za příplatek nebo je dokonce zahrnut v ceně pronájmu. Vezměte, prosím, na vědomí příslušné informace v popisu objektu.
Otázka: Co jsou místní poplatky? Musím je platit? Jaké náklady mi vznikají?
Odpověď: Státní poplatek z cestovního ruchu (tzv. místní poplatek) je vybírána v země ubytování, v regionu nebo v obci. Není-li uvedeno jinak, není součástí ceny za pronájem. V nabídce budete vždy informováni, kde a kdy budou vybírány.
FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden