Hotline Service denně od 9.00 - 17.00 hod.

Česká republiky: 228-888400
ze zahraničí: 00420-228-888400

Otázky k nabízeným rekreačním objektům

Otázka: Co si musím vzít s sebou?
Odpověď: U prázdninových domů a bytů, mobilních domů a stanů: je třeba vzít s sebou utěrky, ručníky, osušky a ložní prádlo, pokud nejsou zahrnuty v ceně nebo nemohou být objednány na místě na přání. Obecně platí, že speciální vybavení, jako například kávovar, vařič vajec, koření, čistící prostředky, kuchyňské role papíru nebo toaletní papír přivezte s sebou dle Vaší potřeby sami, pokud nejsou uvedeny v popisu. Vyjímky jsou k dispozici v popisu objektu nebo v nájemních podmínkách.
Otázka: Jak je vybavená kuchyně, pokud o tom v popisu nejsou kompletní údaje?
Odpověď: Zásadně najdete v kuchyni nádobí a příbory pro daný počet osob a dále elektrický nebo plynový sporák a lednici. Elektrické přístroje jako kávovar nebo toustovač nejsou vždy k dispozici, sporák má zpravidla 2 plynové ořáky nebo 2 elektrické plotýnky, trouba na pečení bývá také většinou k dispozici. Není na to ovšem žádný nárok.
Otázka: Je kuchyně vybavena nádobím a příbory?
Odpověď: Ano. Zpravidla je v kuchyni nádobí i příbory pro počet osob, které je možno v objektu ubytovat.
Otázka: Je v mém objektu k dispozici ložní prádlo?
Odpověď: Obecně jsou všechny ceny včetně ložního prádla. Každý majitel domu má ovšem vlastní pravidla, která najdete jako výjimky v popisu objektu pod "Nabídky a informace". Pokud tam není žádný údaj, je ložní prádlo na místě a je v ceně.
Otázka: Je k dispozici kotviště člunů?
Odpověď: K dispozici je vše, co stojí v popisu. Pokud v popisu není kotviště uvedeno, nemůže Vám majitel bohužel žádné nabídnout. Což neznamená, že se v blízkosti třeba jiné kotviště nevyskytuje. Rádi a zdarma se pro Vás na místě dotážeme.
Otázka: Pokud je objekt určen pro 5 osob, můžeme jej přesto rezervovat pro 5 dospělých a 1 mimino?
Odpověď: Ne. Pronajimatel udává maximální počet osob včetně dětí. Ale rádi se ho dotážeme, zda by nebyl ochoten miminko navíc potvrdit a zda upraví cenu.
Otázka: Je k dispozici dětská postlýlka, pokud to není v popise?
Odpověď: V podstatě NE. Mnozí majitelé domů jsou však připraveni, sehnat pro Vás dětskou postýlku a náklady přesto udržet nízko. Rádi se pro Vás dotážeme - samozřejmě zadarmo.
Otázka: Jsou v objektu povolena domácí zvířata?
Odpověď: U mnoha objektů umožňují pronajímatelé vzít s sebou i domácí mazlíčky. Podrobnější informace, včetně nákladů, které mohou vzniknout na místě, najdete v popisu příslušného objektu. Ve většině případů však není dovoleno - zejména v prázdninových letoviscích nebo hotelech - brát domácí mazlíčky do jídelny nebo k bazénu. Při rezervaci nezapomeňte uvést druh a velikost domácího mazlíčka. V opačném případě Vás pronajímatel nemusí pustit do svého rekreačního objektu. Pokud nejsou povolena domácí zvířata, nemusí to znamenat, že se v objektu nebo v rekreačním komplexu nevyskytují.
Otázka: Mohou psi na pláž?
Odpověď: To nelze zodpovědět obecně a podmínky se velmi liší. Prosím, zeptejte se konkrétně pro Vámi vybraný dům a my zjistíme rychle a zdarma odpověď.
Otázka: Mám další dotazy k mému prázdninovému objektu!
Odpověď: Databanka obsahuje mnoho údajů, které poskytl majitel a které jsou, dle zkušeností, dostačující. Podrobnější informace pro Vás rádi zjistíme. Prosím, napište Váš dotaz do kolonky "Poznámka" a rezervujte si objekt kliknutím na odkaz "Nezávazně rezervovat". Tak pro Vás bude dům rezervován, aby ho mezitím nemohl rezervovat někdo jiný.
FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden