Hotline Service denně od 9.00 - 17.00 hod.

Česká republiky: 228-888400
ze zahraničí: 00420-228-888400

O nás

Team holidayhome

 

Holiday Home byla založena ve Švýcarsku v roce 2003 a jako evropská společnost zprostředkovává rekreační domy, apartmány a další rekreační ubytování. Naši kolegové jsou pro naše nájemce a pronajímatele na místě nejen ve Švýcarsku, ale také trvale v Německu, Maďarsku, Polsku, České republice, Chorvatsku a Itálii. Máme spoustu zkušeností díky široké síti místních trhů a několika milionům zprostředkovaných přenocování.

Naši zaměstnanci jsou dobře vyškolené odbornice/ -ci na cestovní ruch, zkušení IT specialisté a kompetentní regionální zaměstnanci, kteří jsou pravidelně na místě u našich pronajímatelů. Ale i učni a studenti najdou v Holiday Home zajímavou a vzrušující práci a získají fundovaný vhled do mnohostranné branže

Díky našim kolegyním a kolegům z mnoha různých národů zajišťujeme interně 15 jazyků pro naše pronajímatele a nájemce. Naši zaměstnanci mluví také Vaším jazykem. Od rezervace až do konce dovolené si můžete být jisti, že jste v dobrých rukou. Během dovolené Vám rádi zdarma překládáme. Jsme rádi, že tu můžeme být pro vás. Zastihnete nás kdykoli telefonicky.

FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden