Hotline Service denně od 8.00 - 20.00 hod.

Česká republiky: 222 - 316 122
ze zahraničí: 00420 – 222 - 316 122

Dejte nám volnost !

Udělejte mi prosím nezávaznou
nabídku podle mého přání.

 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088b.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088f.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088g.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088j.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088k.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088m.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088c.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088d.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088e.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088p.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088h.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088i.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088l.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088n.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088o.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088q.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka80088r.jpg

Prázdninový byt s vířivkou

KNěmecko, Mecklenburgische Seenplatte, Rechlin Nord


Osob:3
Termín objektu:za týden
Kód objektu:MEK SEE 013 
Vybavení:By?Qh#RfCUV

K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Místo & Vzdálenosti
MístoNěmecko, Rechlin Nord
OkolíMeklenb.-Pr. Pomoransko, Meklenburské Švýcarsko, Müritz-Národní park, Mecklenburgische Seenplatte
Vybavení
Pokojů2 pokoje (z toho 1 ložnice)
Velikost63 qm
Obývací pokojobývací pokoj s posezením, jídelním koutem (2 místa), TV, krb, radiem, CD a přístupem na balkón (zastřešený, zahradní nábytek, 1 stůl, 2 židle).
Kuchyněamerická kuchyně v obývacím pokoji s elektrickým sporákem, pečící troubou, myčkou nádobí, ledničkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, toustovačem, varnou konvicí a přístupem na balkón.
koupelnakoupelna s perličkovou vanou, sprchou, 1 umyvadlem a oknem.
ložniceložnicí s 1 dvoulůžko, 1 přistýlkou a přístupem na balkón (zastřešený).
Zvíředovoleno, EUR 2,00/zvíre/den.
Dalšíchodba.
Objekt pro Vaší dovolenou: Rekreační byt se nachází v rekreačním zařízení a je obklopen neoploceným pozemkem s přístupem k vodě zalesněným pozemkem s loukou, stromy, květinami a keři....Dozvědět se více

Objekt pro Vaší dovolenou: Rekreační byt se nachází v rekreačním zařízení a je obklopen neoploceným pozemkem s přístupem k vodě zalesněným pozemkem s loukou, stromy, květinami a keři. Nacházíte se v první řadě na vodě. Přímo s výhledem promenáda, molo nebo pláž. 63 meter čtvereční, moderní a pohodlné, vybavené vířivkou a velkým balkonem s výhledem na první patro rozlehlosti Müritz: Takže v rekreačním parku Müritz vyložil pojem „dokonalý pár dovolenou“ na pohodlné střední palubě.V bytě střední paluba je určen pro dvě osoby, třetí osoba může spát na přistýlce (rozkládací pohovka). K společný dispozici jsou: recepce, internet (Wi-fi), restaurace (1), kiosek, místnost s pračkami, dětské hřiště, pískoviště, prolézačky a louka k rekreaci. Whirlpool, Stolní tenis, Půjčovna kol a Půjčovna člunů. Další vybavení: Recepce je otevřena denně od 08.00 do 17.00 hod (v sezóně od 08.00 do 18.00 hod). Rekreační park a jeho okolí se nachází několik restaurací. Otevírací doba závisí na ročním období a jsou stanoveny podle provozovatele. Bezdrátový přijímač je volitelná a poskytovány bezplatně. Prádelna je k dispozici v bezprostřední blízkosti a za poplatek. Na základě parku, tam jsou dětská hřiště, což je Beachvollyballplatz, fotbalové hřiště, kurs lukostřelby a stolní tenis. Přímo v rekreačním parku je půjčovna lodí pro lodě a motorové čluny.Písečná pláž na našem Müritz nabízí mnoho možností pro individuální rekreaci.V něm Ferienpark existuje pestrý zábavní program pro velké i malé dobrodruhy. Naši animátoři nenesou žádné povinnosti v oblasti dozoru. Animační programy pro děti.
Kreditní karty: Visa, MasterCard, Eurocard.
Váš prázdninový byt: 2 pokoje (z toho 1 ložnice), 63 m2, 3 osoby. ústřední topení (plyn), Podlahové topení. Vchod v 1. Patře, přízemní do chodbu. Byt se nachází v 1. patře a může být dosaženo prostřednictvím vnitřního schodiště. 1. patro: ložnicí s 1 dvoulůžko, 1 přistýlkou a přístupem na balkón (zastřešený). obývací pokoj s posezením, jídelním koutem (2 místa), TV, krb, radiem, CD a přístupem na balkón (zastřešený, zahradní nábytek, 1 stůl, 2 židle). americká kuchyně v obývacím pokoji s elektrickým sporákem, pečící troubou, myčkou nádobí, ledničkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, toustovačem, varnou konvicí a přístupem na balkón. koupelna s perličkovou vanou, sprchou, 1 umyvadlem a oknem. chodba. Další zařízení: Připojení k internetu (Wi-fi) a telefon. Televizní příjem je přes kabel. V bytě je kouření zakázáno.
Stravování: V areálu parku je malý kiosek, kde si můžete koupit čerstvé pečivo nejnutnějších potravin, nápojů a Hygenieartikel. Kromě toho můžete mít ji vydal přes restaurace Flambiata snídani, oběd nebo večeři u domu.

Místo: Německo, Rechlin Nord, místní část Hafendorf. Tento moderně zařízený rekreační byt se nachází v jednom apartmánovém dome, v řadovém domě, v rekreačním zařízení, na kraji lesa, u vody, v klidné, slunné poloze, na samotě. Pohled z pozemku na panorama. Rekreační park Müritz se nachází na jihovýchodním břehu jezera Müritz, přímo u vchodu do Müritz národního parku boek. V parku může být dosaženo prostřednictvím B198, pouhých 20 minut od dálnice A19. Rekreační park na břehu Müritz je v tomto pořadí asi 100 km mezi Berlíně a Rostocku. Rekreační park je obklopen poli, loukami, lesy a Müritz, v srdci Mecklenburg Lake District.

Příjezd je po vedlejší silnici/cestě (asfaltový). Parkování na pozemku (pro 1 osobní auto). Nákup 100 m. Restaurace 200 m. Centrum obce 10 m. Nádraží v Mirow 10 km. V Rechlin: Banka, Lekárna a Lékař po každé 3 km. Letiště v Flugplatz Lärz 6 km. Hlavní silnice 1000 m. Dětské hřiště 100 m. Rekreační park Müritz je asi 3 km od obce Rechlin. V Rechlinu jsou praktičtí lékaři, lékárny, nápoje a supermarkety, jako je net - na trhu. Rekreační park Müritz je zde mini prodejna, která je otevřená denně a nabízí nejnutnější Hygenieartikel, pít, potravy, čerstvé pečivo a noviny.

Gastronomická zařízení jsou v rekreačním parku a jeho okolí.
V létě: Müritz 100 m v Hafendorf (pláž 100 m v Hafendorf s loukou a pískem). Pláž pro psy v Hafendorf 600 m. Rybaření v Müritz und Claassee 300 m. V Hafendorf: Půjčovna člunů a Přístaviště člunů po každé 600 m. Obec se nachází mezi obcemi Rechlinu (cca 3 km) a boek (asi 4 km) Na břehu Müritz a Claassee. V boek je vstup do Národního parku Müritz. Rekreační park Mirow a Aparthotel Seepanorame je asi 15 km daleko.

Cena & dostupnost

Vaše cestovní podklady

1 Váš příjezd
2 Váš odjezd
3 Počet osob
 • Krok 1: prosím, kliknutím na den v kalendáři vyberte datum Vašeho příjezdu

  Volný
  obsazeno
  vybraný termín
  -Příjezdový/odjezdový den
 • Krok 2: prosím, kliknutím na den v kalendáři vyberte datum Vašeho odjezdu

  Volný
  obsazeno
  vybraný termín
  -Příjezdový/odjezdový den
 • Krok 3: Kolik lidí cestuje?

  Povinná pole
  Uveďte prosím počet dětí a jejich věk dětí, aby byla cena správně spočítaná a pronajímatel mohl být informován.
  Prosím doplnit.
  Uveďte prosím věk dětí ke dni nástupu.
Příjezd  zvolitzměnit
Odjezd  zvolitzměnit
Celkem osob
Děti
gZahrnuto v ceně
Nájemní cena
K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Domácí zvířata

Doplňkové služby

pojištění

celková cena

plus případné poplatky splatné v místě (viz. níže)

K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Doplňkové služby / platby na místě

Poplatky

Platba

Záloha při potvrzení rezervace, doplatek 6 týdnů před příjezdem převodem na konto Vaší rezervační agentury. Faktura s převodem na účet, částečně platba na místě při předání klíčů v den příjezdu. Žádné další poplatky - kromě těch, které Vám bude účtovat Vaše banka.

Na mapě

Zesílit/zeslábnoutY

Pozor, nemusí se zobrazit přesná poloha objektu. Vemte prosím na vědomí textový popis.

Dotazy k objednávce či ubytování?

Jsme zde rádi pro Vás! Zkontaktujte nás!

image_martina-tropkova-holiday-home-org.jpg

Martina Zamba Tropková

7222-316122

FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden
holiday home používá Cookies, aby Vám poskytovali nejlépe možný servis.OKDalší informace