Hotline Service denně od 8.00 - 20.00 hod.

Česká republiky: 222 - 316 122
ze zahraničí: 00420 – 222 - 316 122

Dejte nám volnost !

Udělejte mi prosím nezávaznou
nabídku podle mého přání.

 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004m.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004d.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004f.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004g.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004h.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004i.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004n.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004aa.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004ac.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004ad.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004ae.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004af.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004ag.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004ah.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004b.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/de/63161/demeka28004ab.jpg

Prázdninový byt Kapitán apartmán až pro 6 osob

KNěmecko, Mecklenburgische Seenplatte (Landkreis), Rechlin Nord


Osob:6
Termín objektu:za týden
Kód objektu:MEK SEE 006 
Vybavení:ByQhSfüCUV

K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Místo & Vzdálenosti
MístoNěmecko, Rechlin Nord
OkolíMeklenb.-Pr. Pomoransko, Meklenburské Švýcarsko, Müritz-Národní park, Mecklenburgische Seenplatte (Landkreis)
Vybavení
Pokojů4 pokoje (z toho 3 ložnice)
Velikost95 qm
Kuchyně2. patro: Obytná kuchyně s posezením, jídelním koutem (6 míst), TV, krb a přístupem na balkón (zahradní nábytek, slunečník). americká kuchyně s jídelním koutem (6 míst), elektrickým sporákem, myčkou nádobí, ledničkou (mrazicí přihrádka), kávovarem, toustovačem, varnou konvicí a přístupem na balkón.
koupelna2. patro: koupelna s koupací vanou, perličkovou vanou, sprchou, 1 umyvadlem a WC. 3. patro: koupelna s sprchou, 1 umyvadlem, WC a sauna.
ložnice2. patro: ložnicí s 1 dvoulůžko a přístupem na balkón. 3. patro: ložnicí s 2 jednolůžky a přístupem na balkón. ložnicí s 1 dvoulůžko a přístupem na balkón.
Zvíředovoleno, EUR 2,00/zvíre/den.
Objekt pro Vaší dovolenou: Celkem v 170 ubytovacích kapacitách. Rekreační byt se nachází v rekreačním zařízení a je obklopen neoploceným pozemkem s přístupem k vodě zalesněným pozemkem s...Dozvědět se více

Objekt pro Vaší dovolenou: Celkem v 170 ubytovacích kapacitách. Rekreační byt se nachází v rekreačním zařízení a je obklopen neoploceným pozemkem s přístupem k vodě zalesněným pozemkem s loukou, stromy, květinami a keři. Pronajímatel nebydlí v domě, ani na pozemku. To představuje horní mezonetový byt (přes 2 podlaží s 2 balkony), který je ve všech ohledech "nahoře". Tento prostorný, krásně zařízený byt s cca 95 m² obytné plochy je určen pro 4 osoby (přistýlka pro další 2 osoby na vyžádání za osobu a noc 12,00 €) přidělitelném a má ve spodní úrovni přes obloze osvětlené, velmi pohodlné bydlení - a jídelna s krbem, ložnice s manželskou postelí. V otevřené, moderní a plně vybavená kuchyně s troubou, elektrický sporák, lednice s mrazákem a mikrovlnná trouba může vykouzlit jakoukoliv nabídku. Díky integrovanému myčkou na nádobí, si můžete vychutnat svou dovolenou ještě více relaxační. TV s plochou obrazovkou (satelitní TV), CD a DVD přehrávač, telefon a rádio jsou standardní výbavou. Komfortní koupel v nižší úrovni má sprchu, vanu s vířivkou a WC. V horním patře je také exkluzivní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a saunou. Horní patro má také otevřenou galerii s manželskou postelí a ložnice se 2 samostatnými lůžky. Vzhledem k dřevostaveb grilování není povoleno na balkonech. K bytu patří parkovací místo osobních automobilů.Zvláštnosti:- Plynové ústřední topení- Další podlahové vytápění prostřednictvím návratu v koupelně, předsíň, kuchyň a obývací pokoj / jídelna Děj parku je ohraničený na jedné straně přímým na Müritz a Claassee a na druhé straně okraji lesa (částečně v Národním parku Müritz). K společný dispozici jsou: recepce, restaurace (1), kiosek, místnost s pračkami, dětské hřiště a louka k rekreaci. Whirlpool, sauna, Stolní tenis, Půjčovna kol a Půjčovna člunů. Další vybavení: Naše recepce je otevřena denně od 08.00 do 17.00 hodin a v sezóně od 08.00 do 18.00 hod. Budete dostávat žádné další informace o ubytování, parku a volnočasových aktivit jsou k dispozici v okolí parku. Na základě parku, tam jsou dětská hřiště, což je Beachvollyballplatz, fotbalové hřiště, kurs lukostřelby a stolní tenis. Přímo v rekreačním parku je půjčovna lodí pro lodě a motorové čluny.Písečná pláž na našem Müritz nabízí mnoho možností pro individuální rekreaci.V něm Ferienpark existuje pestrý zábavní program pro velké i malé dobrodruhy. Naši animátoři nenesou žádné povinnosti v oblasti dozoru. Animační programy pro děti od 6 let. Na základě rekreační obci Müritz jsou stavový prostor s trávníkem.Dětských hřišť a komunitní zařízení, jako jsou hrací pole mohou být použity všechny naše hosty.
Kreditní karty: Visa, MasterCard, Eurocard.
Váš prázdninový byt: 2 patra, 4 pokoje (z toho 3 ložnice), 95 m2, 6 osob. ústřední topení (plyn), Podlahové topení. Plynové ústřední topení s doplňkovým podlahovým topením přes návratu v koupelně, předsíň, kuchyň a obývací pokoj / jídelna. V obývacím pokoji je místnost s krbem (s dřevem nebo bioetanol) může být vyhřívaný navíc k. Vchod přes vnitřní schodiště do chodbu s šatnou. Kapitäsdeck nachází v kapitánově domu. V přízemí je zahrada paluba, v 1. patře, střední paluba a 2. patro, kapitán paluba na 2 patra. Přístup do bytů je přes společným vchodem v přízemí následného společného schodiště. Vstupní prostor je prosklená a zaplavena světlem. O společné schodiště vede do 2. patra master domu. Zde je vstup do kapitána palubu. 2. patro: Obytná kuchyně s posezením, jídelním koutem (6 míst), TV, krb a přístupem na balkón (zahradní nábytek, slunečník). ložnicí s 1 dvoulůžko a přístupem na balkón. americká kuchyně s jídelním koutem (6 míst), elektrickým sporákem, myčkou nádobí, ledničkou (mrazicí přihrádka), kávovarem, toustovačem, varnou konvicí a přístupem na balkón. koupelna s koupací vanou, perličkovou vanou, sprchou, 1 umyvadlem a WC. 3. patro: ložnicí s 2 jednolůžky a přístupem na balkón. ložnicí s 1 dvoulůžko a přístupem na balkón. koupelna s sprchou, 1 umyvadlem, WC a sauna. Další zařízení: telefon. Televizní příjem je přes kabel.
Stravování: Na přání si můžete objednat snídaně / večeře nebo polopenzi přímo na místě. Jídla jsou pak dodávány do domu.

Místo: Německo, Rechlin Nord, místní část Hafendorf. Tento moderně zařízený rekreační byt se nachází v jednom apartmánovém dome, v rekreačním zařízení, u vody, v klidné, slunné poloze, na samotě. Pohled z pozemku na jezero. Rekreační park Müritz se nachází na jihovýchodním břehu jezera Müritz, přímo u vchodu do Müritz národního parku boek. V parku může být dosaženo prostřednictvím B198, pouhých 20 minut od dálnice A19. Rekreační park na břehu Müritz je v tomto pořadí asi 100 km mezi Berlíně a Rostocku. Rekreační park je obklopen poli, loukami, lesy a Müritz, v srdci Mecklenburg Lake District. Příjezd je po vedlejší silnici/cestě (asfaltový). Parkování na pozemku (pro 1 osobní auto). Byt se nachází v hlavním paluby kapitánova domu. Nájemce je půda prostor Společenství. U každého apartmánu jedno parkovací místo je zajištěno přímo u domu. Parkovací není hlídané nebo sledovány. Ostatní parkovací plochy jsou v rekreačním parku na parkovištích Společenství. Nákup 100 m. Restaurace 200 m. Centrum obce 1 m. Nádraží v Mirow 10 km. V Rechlin: Banka, Lekárna a Lékař po každé 3 km. Letiště v Rechlin Lärz 6 km. Hlavní silnice 1000 m. Dětské hřiště 100 m. Rekreační park Müritz je asi 3 km od obce Rechlin. V Rechlinu jsou praktičtí lékaři, lékárny, nápoje a supermarkety, jako je net - na trhu. Rekreační park Müritz je zde mini prodejna, která je otevřená denně a nabízí nejnutnější Hygenieartikel, pít, potravy, čerstvé pečivo a noviny.

Gastronomická zařízení jsou v rekreačním parku a jeho okolí.
V létě: Müritz 100 m v Hafendorf (pláž 100 m v Hafendorf s loukou a pískem). Pláž pro psy v Hafendorf 600 m.

Cena & dostupnost

Vaše cestovní podklady

1 Váš příjezd
2 Váš odjezd
3 Počet osob
 • Krok 1: prosím, kliknutím na den v kalendáři vyberte datum Vašeho příjezdu

  Volný
  obsazeno
  vybraný termín
  -Příjezdový/odjezdový den
 • Krok 2: prosím, kliknutím na den v kalendáři vyberte datum Vašeho odjezdu

  Volný
  obsazeno
  vybraný termín
  -Příjezdový/odjezdový den
 • Krok 3: Kolik lidí cestuje?

  Povinná pole
  Uveďte prosím počet dětí a jejich věk dětí, aby byla cena správně spočítaná a pronajímatel mohl být informován.
  Prosím doplnit.
  Uveďte prosím věk dětí ke dni nástupu.
Příjezd  zvolitzměnit
Odjezd  zvolitzměnit
Celkem osob
Děti
gZahrnuto v ceně
Nájemní cena
K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Domácí zvířata

Doplňkové služby

pojištění

celková cena

plus případné poplatky splatné v místě (viz. níže)

K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Doplňkové služby / platby na místě

Poplatky

Platba

Záloha při potvrzení rezervace, doplatek 6 týdnů před příjezdem převodem na konto Vaší rezervační agentury. Faktura s převodem na účet, částečně platba na místě při předání klíčů v den příjezdu. Žádné další poplatky - kromě těch, které Vám bude účtovat Vaše banka.

Na mapě

Zesílit/zeslábnoutY

Pozor, nemusí se zobrazit přesná poloha objektu. Vemte prosím na vědomí textový popis.

Dotazy k objednávce či ubytování?

Jsme zde rádi pro Vás! Zkontaktujte nás!

image_martina-tropkova-holiday-home-org.jpg

Martina Zamba Tropková

7222-316122

FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden
holiday home používá Cookies, aby Vám poskytovali nejlépe možný servis.OKDalší informace