Hotline Service denně od 8.00 - 20.00 hod.

Česká republiky: 222 - 316 122
ze zahraničí: 00420 – 222 - 316 122

Dejte nám volnost !

Udělejte mi prosím nezávaznou
nabídku podle mého přání.

 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667b.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667c.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667t.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667d.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667m.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667e.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667f.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667g.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667h.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667i.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667j.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667k.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667l.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667n.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667r.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667s.jpg
 • //cdn.holiday-home.org/img/it/3725/itvena18667u.jpg

Prázdninový dům na ostrově Albarella

KItálie, Benátky, Albarella


Osob:6
Termín objektu:za týden
Kód objektu:VEN ROV 074 
Vybavení:B@y?Qh=k

K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Místo & Vzdálenosti
MístoItálie, Albarella
OkolíBenátky, Jadran, Rovigo (provincie), horní Jadran
Vybavení
Pokojů3 pokoje (z toho 2 ložnice)
Velikost80 qm
Kuchyněkuchyňský kout s myčkou nádobí.
koupelnakoupelna s WC a bidetem.
ložniceložnicí. ložnicí s 1 dvoulůžko. Obytná ložnice. s 2 přistýlkami na gauč/sofa, TV a přístupem na terasu (zastřešený, zahradní nábytek).
Zvíředovoleno, EUR 50,00/zvíre/týden.
Objekt pro Vaší dovolenou: Rekreační dům se nachází v rekreačním zařízení a je obklopen pozemek s loukou a stromy. Pronajímatel nebydlí v domě, ani na pozemku. Ostrov Albarella má různé...Dozvědět se více

Objekt pro Vaší dovolenou: Rekreační dům se nachází v rekreačním zařízení a je obklopen pozemek s loukou a stromy. Pronajímatel nebydlí v domě, ani na pozemku. Ostrov Albarella má různé Unterkunfsarten: malé byty, řadové domy, dvojdomy, velké vily s bazénem. se nachází v turistickém středisku VEN ROV 040, VEN ROV 071 -078. K dispozici jsou: recepce, bankomat, internet (Wi-fi), restaurace (15), supermarket, kiosek, boutique, kadeřník, místnost s pračkami, pizzeria, bar, kavárna, plážový bar a bar u bazénu. Animační programy pro děti od 4 let a Animační programy pro dospělé. Venkovní bazén ke spolecnému využití (18 m x 50 m, 2 m hluboký), dětský bazén (6 m x 18 m, 0,8 m hluboký) a brouzdaliště. Bazén je k užívání od střed květen do začátek září. Centro Sportivo má čtyři bazény, jeden o délce 50m (Olympic velikost) minigolf, tenis (20 kurtů), Stolní fotbal, Stolní tenis a Půjčovna kol. Další vybavení: Nabídka ostrova je široký: Ristorante Bar Mare Vostrum, Ristorante La Barca Ristorante Casonetto di Valle, Ristorante La Palanca, Ristorante tenis Farm, Caffè Veneto Ristorante-Bar Ristorante Bar Golf, Ristorante Centro Sportivo, Il Rustico hospoda a snack bar ).Mají další možnost volby mezi 20 různých sportů a mnoho sportovních škol s zázemí na vysoké úrovni takového. Vzhledem k tomu, 18-ti jamkové golfové hřiště (jedno z nejkrásnějších v Evropě), 20 tenisových kurtů, jízdárna, fitness stezka, lukostřelnice, lekce plavání, plachtění a škola windsurfingu, minigolf, bocce, aerobic, aqua fitness a venkovní fitness centrum.K dispozici jsou také:Nákupní centrum (Centro Commerciale) se supermarketem, restaurací, oblečením, novin a tabáku, kadeřnictví pro dámy i pro pány, fotografií a očního optika, Snack Bar, parfumerie a ATM.Piazzetta del Mercato s tabákem a novinami, sportovní a dárkových předmětů, obuvi a koženého zboží, pekárna, konec ostrova železnice, cukrárně s bar, restaurace-pizzerie La Barca, bankomat, dětský koutek, Wi-Fi zdarma.The Sporting Fiordi s bazény, dva tenisové kurty s umělým povrchem, plavecká škola, stolní tenis, snack bar a mini-fotbalových hřišť.Fiordo Diamante se zmrzlinou salonu, bar a cukrárna, květinářství, klenotnictví, prádelna, prádlo podnikání, malé železářství Golfcarwartung.Mare Vostrum s plážového letoviska a snack bar s terasou a zahradou.Piazzetta Fontana s nemocnice, lékaře a záchranu.Katolická církev S.Nicolae della komínové.Noční klub Vip Club. Od května do září animační tým nabízí zábavu s her, sportovních soutěží, vodní aerobik, fitness tříd a sportovně-rekreační zařízení pro děti, mládež a dospělé, abyNa ostrově najdete 20 různých sportů: rybolov na otevřeném moři, mini golf, bocce, půjčovna loděk, vodní aerobik, lukostřelba, golfové hřiště (18 jamek), 20 tenisových kurtů, šlapadla, fotbal, volejbal, plážový volejbal a basketbal kurty, lázně, zábavu, plachtění a windsurfing škola, dětské hřiště, půjčovna kol pro děti i dospělé, jezdecké stáje a jízdárny.
Kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners.
Váš prázdninový dům: 3 pokoje (z toho 2 ložnice), 80 m2, 6 osob. Klimatizace. Dům je součástí jedno-, dvou- nebo tří-rodinné vily a trvá asi jednu nebo dvě úrovně. ložnicí s 1 dvoulůžko. ložnicí. Obytná ložnice. s 2 přistýlkami na gauč/sofa, TV a přístupem na terasu (zastřešený, zahradní nábytek). kuchyňský kout s myčkou nádobí. koupelna s WC a bidetem. Televizní příjem je přes satelit.

Místo: Itálie, Albarella. Tento moderně a v typickém místním stylu zařízený rekreační dům se nachází v rekreačním zařízení, v slunné poloze. Albarella je soukromý ostrov se nachází v jižní části Benátek. Zde se můžete rozhodnout pro relaxační dovolenou nebo se věnovat své oblíbené sporty.

Nachází se v přírodním parku Po Delta a spojen mostem na pevninu, ostrov je 5 km dlouhý a 1,5 km široký: 528 hektarů středomořské křoviny, 2 miliony stromů 150 různých druhů stromů na které se vztahuje, například Beach borovice a topolu, nazývaný také "Populus Alba", z nichž dostal své jméno ostrova.

Zde se zde jeleni, bažanti, zajíci, jeleni, jestřábi, ptáci a egrets chůdách jejich přirozeném prostředí. Celý ostrov (100%), a veškeré vodní plochy jsou pod přísnou ochranou. Parkování pro 2 auta v okolí. Nákup 1000 m. Restaurace 1000 m. Centrum obce 1000 m. Benátky 70 km daleko.
V létě: Vzdálenost od moře je velmi odlišná v závislosti na umístění domu. Kromě toho se voda z libovolného místa je snadno dostupný a hosté tak mohou mít na pláži (Capo Nord nebo z Mare Vostrum) a ve fjordech koupat. Obecně platí, že první plavat je maximálně 10 minut na kole.

Cena & dostupnost

Vaše cestovní podklady

1 Váš příjezd
2 Váš odjezd
3 Počet osob
 • Krok 1: prosím, kliknutím na den v kalendáři vyberte datum Vašeho příjezdu

  Volný
  obsazeno
  vybraný termín
  -Příjezdový/odjezdový den
 • Krok 2: prosím, kliknutím na den v kalendáři vyberte datum Vašeho odjezdu

  Volný
  obsazeno
  vybraný termín
  -Příjezdový/odjezdový den
 • Krok 3: Kolik lidí cestuje?

  Povinná pole
  Uveďte prosím počet dětí a jejich věk dětí, aby byla cena správně spočítaná a pronajímatel mohl být informován.
  Prosím doplnit.
  Uveďte prosím věk dětí ke dni nástupu.
Příjezd  zvolitzměnit
Odjezd  zvolitzměnit
Celkem osob
Děti
gZahrnuto v ceně
Nájemní cena
K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Domácí zvířata

Doplňkové služby

pojištění

celková cena

plus případné poplatky splatné v místě (viz. níže)

K nabídcen

Ve 3 krocích objednati

Doplňkové služby / platby na místě

Poplatky

Platba

Záloha při potvrzení rezervace, doplatek 6 týdnů před příjezdem převodem na konto Vaší rezervační agentury. Faktura s převodem na účet, částečně platba na místě při předání klíčů v den příjezdu. Žádné další poplatky - kromě těch, které Vám bude účtovat Vaše banka.

Na mapě

Zesílit/zeslábnoutY

Pozor, nemusí se zobrazit přesná poloha objektu. Vemte prosím na vědomí textový popis.

Dotazy k objednávce či ubytování?

Jsme zde rádi pro Vás! Zkontaktujte nás!

image_martina-tropkova-holiday-home-org.jpg

Martina Zamba Tropková

7222-316122

FallBack: Bevorzugen Sie Ihre Sprache?FallBack: OKFallBack: Hinweis ausblenden
holiday home používá Cookies, aby Vám poskytovali nejlépe možný servis.OKDalší informace